Oprawa muzyczna imprez
Oferujemy oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez od kameralnych spotkań biznesowych, poprzez bale i imprezy zamknięte aż do średniej wielkości imprez plenerowych. Obecnie współtworzymy wymienione poniżej zespoły, muzykę mechaniczną zapewnia Darek Leonowicz - DJ Darioo.

Zespół Piąta Muza

Pięcioosobowy "żywy" w skład: Grają tylko na żywo. Ich repertuar obejmuje utwory reprezentujące prawie wszystkie gatunki muzyki rozrywkowej, począwszy od rock'n'roll'a, country i jazzu, poprzez rock i pop, aż do muzyki biesiadnej i disco polo. Wykształcenie muzyczne oraz sceniczne doświadczenie sprawiają, że mogą spełniać wszelkie repertuarowe życzenia Klientów. Grają w całej Polsce. Pełne demo i więcej informacji na stronie: www.5muza.com.pl.

Darioo Project

Tworzą go Beata Wilgucka, Marcin Malewski i Dariusz Leonowicz, wykonują na żywo swoją własną elektroniczną muzykę taneczna. Demo i repertuar dostępne na naszej stronie.
Więcej informacji na stronie www.

Duet Café Music

Tworzą go Beata Wilgucka i Tomasz Szcześniak, oboje absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, wykonują muzykę kameralną jako tło do spotkań biznesowych i uroczystych bankietów. Demo i repertuar dostępne na naszej stronie.
Więcej informacji na stronie www.
webmaster produkcja muzyczna oprawa muzyczna imprez usługi wideo wynajem sprzętu nagłaśniającego

o nas usługi cennik kontakt